Úvod » Blackberry » BlackBerry Porsche Design P9982 64GB


        

BlackBerry Porsche Design P9982 64GB

Aqua Green

skladem

 

Dostupnost: Na dotaz
Číslo produktu: 19872
Výrobce: BlackBerry
naše cena bez DPH: 9 909,92 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 991,00 Kč

Navrženo pro vás

exkluzivní desing od Porsche Design and BlackBerry®, P'9982 od BlackBerry® je vyrobeno z nejkvalitnější nerezové ocely, s matným dokončením doplněným exkluzivní Italskou kůží zadního krytu. Ikonický design doprovází intuitivní BlackBerry® 10 operační systém, zajištující dokonalý a luxusní zážitek.

BBM™ PIN P'9982 je unikátní a odděluje vás od ostatních BlackBerry uživatelů.


Zaměření na lidi a zprávy, protože na tom záleží

Přistupujte ke všem svým zprávám jedním tahem. BlackBerry® 10 OS vás poznává a okamžitě si zvyká na vaše návyky a používání. BlackBerry® Prioritní Hub shromažďuje všechny důležité zprávy, abyste se mohli zaměřit na to na čem záleží. Uvidíte všechny přílohy co jste obdrželi nebo odeslali ihned a na jednom místě.


Bezstarostné a intuitivní psaní

Pišete co nejrychleji a nejpřesněji na dotykové klávesnici, která se učí jak píšete právě vy. The BlackBerry® klávesnice přináší bezstarostné psaní a nečekaně kvalitní zkušenost s osobním predikováním slov, která můžete jednodušše vložit do zprávy.


Získejte více z každé konverzace

Chatujte z očí do očí skrze BBM™ Video2 a sdílejte vše co máte na své obrazek zatím co si užíváte dokonalé zvukové kvality. BlackBerry® Natural Sound technology vám umožní slyšet všechny změny v tónu a dokáže je krásně filtrovat. BBM™ Voice3 and BBM™ Video volá ještě čistěji než klasický hovor.


Vytvořte perfektní fotografie

Vyfoťte snímek a až poté jej upravte k obrazu svému. Speciální režim Time—shift zachytí milisekundy před a po zachycení snímku a umožní vám jej upravit k obrazu svému. Perfektní pro zachycení snímku mrkání, otočení nebo momentu, který běžně nezachytíte. Když jste s výsledkem spokojeni jednodušše sdílejte celému světu. 

*Jsme plátci DPH, zboží s možnosti odpočtu DPH 21%

*Zboží má ČESKÉ MENU a ČESKÝ MANUÁL (veškeré ovládání v českém jazyce)

*NENÍ BLOKOVÁNO (je možné použít na kteréhokoliv operátora)

*24-měsíční záruka a plná podpora, kterou lze uplatnit u prodejce

*Oficiální distribuce EU